• cafelat robot

Recenzje Cafelat Robot barista (orange)

Ekspres Cafelat Robot Barista zebrał doskonałe recenzje od klientów, a wielu z nich podkreślało jego wyjątkową jakość wykonania i ponadczasowy, retro design . Użytkownicy doceniają solidność produktu, wykonanie z wysokiej jakości materiałów i jego trwałość. Espresso przygotowywane za pomocą tego ekspresu jest często opisywane jako wyjątkowe, kremowe i delikatne , porównywalne z profesjonalnymi ekspresami do kawy, a wielu klientów twierdzi, że odkryli prawdziwą magię espresso. Łatwa obsługa i minimalna konserwacja to kolejne kluczowe zalety, które klienci chętnie podkreślają. Szybka dostawa i doskonała obsługa klienta ze strony sprzedawców to również często wymieniane zalety.

Chociaż zdecydowana większość recenzji jest niezwykle pozytywna, niektórzy użytkownicy zauważyli drobne niedociągnięcia, takie jak ewentualne drobne niedoskonałości lakieru i polerowanych metalowych elementów, czy też mniej ergonomiczne uchwyty wymagające nieco większej siły do uzyskania pożądanego ciśnienia. Niektórzy twierdzą również, że manometr mógłby być lepiej umiejscowiony, aby ułatwić odczyt. Pomimo tych drobnych niedogodności, ogólna satysfakcja pozostaje wysoka, a Cafelat Robot Barista jest uważany za doskonałą inwestycję dla miłośników kawy poszukujących wysokiej jakości, manualnego ekspresu do espresso z prostą obsługą i możliwością eksperymentowania.

2 019,00 zł
Cena bez VAT: 1 641,46 zł
Brak na stanie
szacunkowa dostępność: 23.06.2026

Produkty powiązane

Recenzje produktu Cafelat Robot barista (orange)

Łukasz
26.02.2026
Po dwoch latach codziennego uzytkowanua w pracy zakupilem drugi do domu. Najlepszy wybor do dobrego espresso jezeli chcemy miec spokoj z czyszczeniem i nie bawic sie we wstepne nagrzewania. Zero chemii do czyszczenia. Wystarczy papierowy recznik i kilka sekund i wszystko czyste. Uszczelki trzymaja mega dlugo. Tu praktycznie nie ma sie co zepsuc. Polecam wydrukowac sobie lub wytoczyc specjalny tamper walcowy z otworkiem na srodku pod gumke i dociskac kawe przez sitko. Juz nigdy w zyciu nie pomysle o zakupie automatycznego ekspresu. Szczeze polecam wszystkim
Zakupiony produkt: Cafelat Robot barista (red)
Karol
27.01.2026
Robot jest wykonany bardzo estetycznie, z dobrych materiałów, wygląda na produkt, który posłuży dziesięciolecia...
Szybka wysyłka. Polecam.
Dawid
11.06.2025
Robot jest absolutnie genialny. Lata robiłem espresso na kolbach, potem kupiłem Flair58 (też świetny) ale Robot wg mnie jest the best. Szybki, prosty, fajny workflow i super mały footprint na blacie. Espresso rewelacyjne. Jedyny minus to kierunek ustawienia manometru- powinien być do góry a nie do przodu. ale to da się zmodyfikować. Polecam
Jacek
18.07.2024
W realu jest sporo mniejszy niż na zdjęciach i bardzo zgrabny, czarny półmat ze srebrnymi wtrąceniami wygląda obłędnie. Cafelat jest ciężki i bardzo solidny.
Wymaga młynka klasy《COMANDANTE》Radzę od razu zakupić kulki mocowane do ramion bo aby wytworzyć 8 atm. potrzeba na prawdę mocnego nacisku. Dużo lepsze espresso wychodzi gdy grupę oraz tłok wstępnie się podgrzeje wrzątkiem, do czego przydatny jest sprzedawany oddzielnie silikonowy korek do portafiltra.
Arturro
01.09.2023
Ekspres świetnie się sprawdza, aczkolwiek wymaga odrobinę wprawy. Po tygodniu korzystania i eksperymentowania jestem już regularnie zadowolony z efektów, więc nie należy zrażać się na początku.

Na pewno warto wziąć wersję ze wskaźnikiem ciśnienia (barista), ale jeśli kupiliście bez, to nic straconego, bo można ten wskaźnik domontować później.

Ekspres przyjemny w obsłudze, łatwo się czyści.
Zakupiony produkt: Cafelat Robot barista (red)
Krzysztof
04.08.2023
Świetna maszynka. Genialna w swojej prostocie. Można przygotować porządne espresso. Nic innego mi nie potrzeba. Do perfekcji brakują wygodniejsze uchwyty oraz manometr mógłby być obrócony aby wygodnie było patrzeć. Zdecydowanie polecam.
Tomasz
02.08.2023
JEST ZAJEBISTY!
• ze sklepu 4barista.de
Niclas
11.06.2026
Dostawa była przewidywalnie utrudniona z powodu GLS. Jednak sam produkt jest bez zarzutu i działa idealnie. Po latach doświadczeń z V60, w końcu zapragnąłem ekspresu automatycznego do kawy, a proces nauki przebiegał bezproblemowo. Jakość wykonania jest również doskonała – od razu widać, że ten sprzęt posłuży wiecznie. Kupiłem też małe lusterko, żeby lepiej widzieć, kiedy krążek jest całkowicie nasycony. Bardzo pomocne dla początkujących. Ogólnie rzecz biorąc, gorąco polecam!
Lieferung war aufgrund von GLS erwartbar schwierig. Das Produkt ist allerdings makellos und funktioniert super.
Nach jahrelanger v60 Erfahrung wollte ich nun auch einen Robot und die Einarbeitung verlief problemlos. Die build-quality ist ebenfalls großartig - man merkt sofort, dass das Teil ewig halten wird. Ich habe mir noch einen kleinen Spiegel dazugekauft, um besser erkennen zu können, wann der Puck komplett saturated ist. Für Anfänger sehr hilfreich. Insgesamt sehr empfehlenswert!
• ze sklepu 4barista.ro
Petre
06.06.2026
*Aktualizacja do pierwszej recenzji: Udało mi się wypolerować rysy na lakierze zestawem polerskim "Polywatch" do akrylowych szkiełek zegarków. Więc... teraz 4 na 5 gwiazdek! ... Nie wiem, czy ręczne polerowanie jest wliczone w hobby związane z kawą... a może się mylę :)
*Actualizare la prima recenzie: Am polisat cu succes zgarieturile de pe vopsea cu kit-ul polish "polywatch" pt. cristaluri acrilice de ceasuri.
Asadar...4 din 5 stele acum! ... lustruirea manuala nu stiu sa fie inclusa in hobby-ul cafelei...sau poate ma insel eu :)
• ze sklepu 4barista.ro
Petre
05.06.2026
Kilka lat temu miałem kremowego robota Cafelat... wyjątkowe wykończenie, bez skazy, prawdziwe dzieło sztuki! Okazuje się (niestety), że fabryka Cafelat nie jest magiczną krainą i że produkują również egzemplarze z drobnymi rysami na lakierze, z niedoskonałym wykończeniem tłoka i rustykalnym wyglądem niektórych metalowych części... tak... „mój zielony robot z 2026 roku” to zwykły produkt, o „przeciętnej” jakości. PS: niech ktoś powie panu Paulowi, że metalowe części, pomalowane i polakierowane, nie leżą na chropowatych powierzchniach i należy obchodzić się z nimi ostrożnie!
In urma cu catica ani am detinut un Cafelat Robot crem ...finisare exceptionala, fara niciun cusur, o adevarata opera de arta! Se dovedeste (din nefericire) ca fabrica Cafelat nu este un taram magic si ca produce si exemplare cu zgarieturi fine pe vopsea, cu finisaj imperfect al pistonului si cu aspect rustic al unor piese de metal....da..."robotul meu verde din 2026" este un produs obisnuit, de o calitate "average". PS: cineva sa-i spuna d-lui Paul ca piesele metalice, vopsite si lacuite nu se aseaza pe suprafete rugoase si se manevreaza cu grija!
5/5
Ilość ocen: 140
135
3
2
0
0
Dodać ocenę
Twoje imię
Twoja opinia
+

Ocena

Zakup sprawdzony naszymi klientami
Trustpilot reviews
Reviews 69 • Excellent
4.9
more reviews
Flair PRO 2
Autoryzowany sprzedawca
Wacaco, Cafelat, Flair espresso i inni
Specjalistyczny dealer
wsparcie przed i po zakupie
Zwroty
w ciągu 14 dni
Towar na stanie
wysyłamy z własnego magazynu
Darmowa wysyłka
przy zakupach powyżej 330,00 zł